Transport krajowy i zagraniczny.

Potrzebujesz przewieźć pralkę, sejf, ladę chłodniczą do sklepu, towar na paletach czy zabytkowy kredens? Dobrze trafiłeś! Z przyjemnością przewieziemy powierzony nam przez Ciebie towar w dowolne miejsce w Warszawie, Polsce bądź Europie. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie zarówno przedmiotów zupełnie typowych jak i tych mniej konwencjonalnych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że twoje rzeczy dojadą na miejsce w nie naruszonym stanie oraz umówionym terminie. Nad każdym transportem czuwa także nasza polisa ubezpieczeniowa.

logo tani transport warszawa

Transport dla firm

Przewozisz coś do swoich klientów kilka razy w miesiącu, ale wolisz uniknąć wydatków związanych z samochodem dostawczym oraz zatrudnieniem kierowcy? Masz racje, po co ponosić koszty, których można uniknąć? Podpisz z nami umowę na wykonywanie usług transportowych i zyskaj pewność, że dostawy do Twoich klientów zawsze dotrą na czas. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz swoje pieniądze!

Szybki kurier miejski

Ekspresowe przesyłki kurierskie po mieście to kolejna usługa, jaką realizujemy dla naszych klientów. Jest to najlepsze rozwiązanie, gdy liczy się czas dostawy. Dzięki temu, że bezpośrednio od Ciebie jedziemy pod wskazany adres, przesyłka może być na miejscu już 30 min po jej przekazaniu*.

*czas dostarczenia zależy od rozmiarów przesyłki i odległości jaką musimy pokonać.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się jakie to proste i tanie!

Nie czekaj, oszczędzaj już dziś z Panem Tobołkiem!

Pan Tobołek na mapie: