Przeprowadzki mieszkań i domów.

Przeprowadzki - lokalnie i międzymiastowo

  • przeprowadzka mieszkań

  • przeprowadzka domów

  • przeprowadzka apartamentów

przeprowadzki warszawa

Dobrze wiemy, że przeprowadzka nie należy do przyjemności. Zabiera czas, przysparza kłopotów i stresu. Dlatego przygotowana przez nas oferta wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam w skrupulatny sposób zaplanować i wykonać Twoją przeprowadzkę. Dzięki temu nie będzie ona już dla Ciebie tak stresująca i czasochłonna, a jednocześnie zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny.

Indywidualne podejście do każdego zadania gwarantuje, że ceny naszych usług zawsze odzwierciedlają faktyczny nakład pracy jaki musimy wykonać, jednocześnie uwzględniając  możliwościach finansowych naszych klientów. Bierzemy pod uwagę wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły oraz sugestie z waszej strony dzięki czemu możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że nasi klienci  zawsze są zadowoleni. Tylko od Ciebie zależy  jaki standard usługi wybierzesz i ile za to zapłacisz.

O bezpieczeństwo twoich rzeczy nieustannie dbają nasi pracownicy, a dodatkowo chroni je nasza polisa ubezpieczeniowa.

Nieistotne, czy pomożemy Ci w przeprowadzce domu czy mieszkania, ani to czy Twoje rzeczy trzeba przewieźć na następną ulice, do innego miasta czy państwa. Odległość nigdy nie stanowi dla nas problem. Chętnie podejmiemy się każdego zadania. Wszystkim naszym klientom zapewniamy kartony i inne materiały pakowe (folie, taśmy, koce ochronne)zupełnie za darmo!!! Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Zadzwoń lub napisz już dziś!

Wycena przeprowadzki

 Nasi klienci często podczas pierwszej rozmowy telefonicznej chcą uzyskać informację z jakimi kosztami wiąże się zadanie jakie chcą nam powierzyć. Dokładnej odpowiedzi na to pytanie ciężko udzielić jeżeli nie posiadamy pełnego obrazu zadania jakie przed nami stoi. Ze względu na powyższe pragniemy przybliżyć Państwu od czego zależy cena przeprowadzki. Podstawowymi czynnikami mającymi wpływ na cenę naszych usług są: ilość przewożonego mienia, liczba osób potrzebna do sprawnego przeprowadzenia Waszych rzeczy , odległość między starym, a nowym adresem, dostępność windy, możliwość podjechania samochodem bezpośrednio pod wejście do budynku, czasami również pora dnia lub dzień tygodnia. Ważne są również oczekiwania klienta co do kompleksowości wykonanej usługi.

 

Przykładowe ceny przeprowadzki w pakiecie standardowym przy założeniu przeprowadzki z 3 piętra z windą do mieszkania w bloku na parterze, dogodnym dojazdem i odległością pomiędzy mieszkaniami wynoszącą 10 km.

Mieszkania małe do 35 m2 od 500 do 700 zł netto
Mieszkania średnie od 35 m2 do 65 m2 od 800 do 1200 zł netto
Mieszkania powyżej 65 m2 od 1300 zł netto
transport mebli

Warianty kompleksowości usług

  • - ekonomiczny (najmniejszy koszt jednak to po stronie klienta leży przygotowanie przeprowadzanego mienia i spakowanie się)
  • - standardowy (pomagamy w przygotowaniu mebli i dużych przedmiotów do transportu),
  • - komfortowy (klient uzgadnia z nami wszystkie szczegóły, a my wykonujemy wszystko za niego (usługa pod klucz), oczywiście zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami).
Niezależnie od pakietu wybranego przez klienta wszystkie materiały pakowe (kartony, folie, taśmy klejące, worki) dostarczamy zupełnie za darmo!!!

Pan Tobołek na mapie: